top of page

Başörtüsü özgürlüğü anayasa ile güvence altına alınır ama nasıl?

-Ersoy Dede

6 Ekim 2022

Ersoy Dede ''Başörtüsü özgürlüğü anayasa ile güvence altına alınır ama nasıl?'' isimli yazısında Av. Ebubekir Elmalı'nın konu hakkında  fikirlerine değinerek yasağı yorumluyor.

Elmalı'dan Karla Mücadele Eleştirisi

25 Ocak 2022

Türkiye'nin tamamında etkili olan, kar yağışı sonrasında bir açıklama yapan TDP Genel Başkan Yardımcısı Avukat Ebubekir Elmalı, " Yerel Yönetimi de, Merkezi İktidarı da ne yazık ki yağan karın altında kaldı. Allah'ın rahmeti, çileye dönüştü" dedi.

''Ekonomi Üzerinden Yıkıcı Muhalefet Yapmayı Bırakın''

20 Ocak 2022

Başlıktaki ifade, Avukat Ebubekir Elmalı'ya ait. Mustafa Sarıgül'ün liderliğindeki Türkiye Değişim Partisi'nin Genel Başkan Yardımcısı. En son katıldığı televizyon programında izledim. Sakin ve tane tane hükümeti eleştirirken ısrarla aynı ikazı yapıyordu; Ekonomi üzerinden yıkıcı muhalefet yapmayın

Türkiye'nin muhtemel Şangay İş Birliği üyeliği NATO üyeliği ile bağdaşır mı?
-Ersoy Dede

15 Eylül 2022

Ersoy Dede Türkiye'nin muhtemel Şangay İş Birliği üyeliğini yorumluyor.

Yeni Ofiste İlk Davet

7 Haziran 2021

Hukuk alanında uluslararası faaliyet gösteren Av. Ebubekir Elmalı ve Av. Mehmet Zahit Tırkız’ın temelleri Ankara’da atılan Literature Hukuk firmasının İstanbul Levent’teki yeni yeri, önceki gün özel bir davetle tanıtıldı.

Avukat Ebubekir Elmalı: Türkiye, NATO yükümlülüklerine halel gelmeyecek şekilde ŞİÖ ile yakın ilişki kurabilir

14 Eylül 2022

Avukat Ebubekir Elmalı, Türkiye’nin olası Şangay İş Birliği (ŞİÖ) üyeliğinin NATO üyeliğiyle bağdaşıp bağdaşmayacağına ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Erzurum Kongreye Hazır

13 Ocak 2022

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkan Yardımcısı Avukat Ebubekir Elmalı, " Erzurum'da teşkilatlanma tamamlandı ve Cuma günü genel başkanımızın katılımıyla kongremizi yapacağız. Erzurum'a çok önem veriyoruz. Burayı pilot il olarak belirledik. Erzurum'da yapacağımız kongre ile buradan yeni bir harekatın fitilini ateşlemiş olacağız" dedi.

6d194101-3a80-47ac-9032-f3f9d9c23c04.jpg
bottom of page